Oczyszczająca maseczka Banii Agafii

Cześć dziewczyny,
dziś podzielę się z Wami opinią o jednej z rosyjskich maseczek, które testuję. Maseczka oczyszczająca, na bazie niebieskiej glinki, otrębów owsianych, wody bławatkowej i organicznego ekstraktu z malwy jest produktem 100% składającym się z naturalnych składników. To prawdziwa bomba odżywcza dla skóry. Kupiłam ją za niecałe 6 zł w sklepie internetowym (kliknij). Widziałam je też ostatnio w drogerii HEBE (za około 7-8 zł).

 

 

A o to skład:

 

Maseczkę polecam nakładać pędzelkiem – łatwiej się ją aplikuje na twarz (dokładnie i równomiernie) , dłonie nie są upaćkane maseczką i nakładanie idzie zdecydowanie szybciej.

Maseczka ma delikatny zapach (według mnie kwiatowo- ziołowy) i konsystencję rzadkiej pasty do zębów.  Plus ogromny za zakręcane opakowanie. W trakcie wysychania maseczki na twarzy towarzyszy uczucie lekkiego ściągania.

 

 

 

Efekt po maseczce – skóra nie jest wysuszona (a trochę się bałam, że będzie przez niebieską glinkę). Twarz jest natomiast delikatna w dotyku (jak pupa niemowlaka), matowa, pory są dość dobrze oczyszczone.  Nie zauważyłam jeszcze efektu ściągnięcia porów (a używam już drugą saszetkę). Opakowanie jest ekonomiczne, więc spokojnie starcza na kilkurazową aplikację. Cena też jest dużym plusem (ok. 6 zł).

Reasumując – polecam! 

 

Ewa

 

One thought

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *