Cosmetic Scan – nic się w kremiku nie ukryje

hej! 

Dziś chciałabym polecić Wam bardzo przydatną aplikację na telefon 🙂

Jeżeli skład kosmetyku podany na opakowaniu jest dla Was „czarną magią” (tak jak dla mnie) appka Cosmetic Scan z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Aplikację można pobrać na telefon za darmo.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo intuicyjne i proste.
Po zainstalowaniu wystarczy założyć konto (np. za pomocą facebook’a) i już można działać.

                                                                  

Osobiście daję twórcom piątkę za interface aplikacji – bardzo ładne kolorki i czytelne menu. Po zalogowaniu się możemy stworzyć swój spersonalizowany profil, w którym określimy jakie składniki działają na nas źle.

   

Kiedy już mamy pod ręką kosmetyk, którego skład chcemy sprawdzić – wystarczy włączyć skaner i zeskanować kod kreskowy produktu (można także wyszukać produkt wpisując jego nazwę). Jeżeli kosmetyk jest w bazie, to na ekranie telefonu pojawią się szczegółowe informacje na jego temat. Analiza składu pokaże nam ile i jakich potencjalnie źle działających składników możemy się spodziewać w danym kosmetyku.

                                        

Klikając w miejsce „zobacz pełen skład produktu” wyświetla nam się cała lista składników wraz z zaznaczeniem, który to ancymon zawarty w składzie może zrobić źle naszej skórze.

Fajną funkcją jest też możliwość stworzenia listy produktów dobrych konkretnie dla nas oraz takich które akurat nam szkodzą.

Myślę, że ta aplikacja może ułatwić życie wielu z nas – mi ułatwiła 🙂

Polecam – Eliza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *