Apteczka Agafii – aktywne serum na porost włosów

Łysiejesz? Masz zakola? Za mało włosów? Za wolno rosną? Ten wpis może się okazać dla Ciebie pomocny. Zapraszamy!

Przynajmniej raz w miesiącu robimy z dziewczynami z pracy (pozdrawiam biuru) zamówienie kosmetyków i innych takich specyfików podkreślających nasze piękno.  Podczas jednego z zamówień to o to serum kupiła Madzia dla  matki swej. A że straszna ze mnie sroka na nowości kosmetyczne to se pomyślałam, a chuk też zamówię. Zamówiłam. I zostawiłam na półce w łazience.

Mija kilka tygodni i nagle czytam na stronce Niewyparzonej Pudernicy (dzięki Wiola), że działa, że włosy faktycznie rosną.. (link do wpisu: o tu – poczytajcie). Olśniło mnie – o cholera, też mam to serum.

Stosuję ponad dwa miesiące według etykiety, po każdym myciu. Psikam tylko skórę głowy (bo włosy strasznie mi wypadają i zależało mi na zagęszczeniu czupryny). Plusem  dla mnie jest nawilżenie skóry głowy, przez co wspomaga u mnie niwelowanie łupieżu. Próbowałam na długość, ale włosy w moim przypadku robią się sztywne. Po dwóch miesiącach pojawiły się u mnie przy linii włosów małe, niesforne włoski (nie mam zdjęcia, bo na razie każdy z tych nowych włosków żyje swoim życiem). Ale działa!

O składzie można poczytać np. na wizaz.pl. Jednym (moim skromnym) zdaniem – skład tego serum jest na wypasie – same dobroci matki natury. A skoro o naturze mowa- taki też zapach. Jednym będzie przeszkadzać, innym nie. Mnie w ogóle – mocno ziołowy, lekko ostry (na pierwszy węch trochę jak domestos, ale ostatecznie mi przypadł do gustu).

Cena – przystępna, swoją buteleczkę kupiłam na wizaz24.pl za niecałe 13 zł. I jedno opakowanie wystarczy na więcej niż 2 miesiące (swojej pierwszej butelki jeszcze nie zużyłam, ale zamówiłam już kolejną). 🙂

Słowem zakończenia- polecam bardzo!

Dziękuję, dobranoc, pozdrawiam,

Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *