Ździeracz skóry – nie dla wrażliwych

Szukasz dobrego ździeracza skóry? Ale taki, po którym ciało będzie miłe w dotyku i nawilżone? To dobrze trafiłaś/ trafiłeś! 🙂 Przedstawiam gruboziarnisty peeling Babuszki Agafii:

 

Za namową Marty skusiłam się na peeling Babuszki Agafii. Marta poleciła mi cedrowy, a ja się zgapiłam przy zamówieniu i wzięłam przez przypadek jałowcowy.

Pierwsze wrażanie po otwarciu opakowania – dla mnie śmierdzi jak kostka toaletowa o zapachu „leśnym”. Niestety. Kwestia tolerancji zapachu jest zależna od człowieka. Dla przykładu Marcie ten zapach w ogóle nie przeszkadza. Mojej mamie również- a nawet uważa, ze bardzo ładnie pachnie. O gustach się nie dyskutuje. Po kilku użyciach już się do tego zapachu przyzwyczaiłam, ale jeszcze nie polubiłam. 🙂

 

 

Jako peeling jest totalną petardą! Grube ziarna bardzo dobrze ścierają naskórek, pozostawiając skórę aksamitną w dotyku.

Konsytencja- zielona masa jest bardzo gęsta i zbita. Przed nałożeniem warto lekko zwilżyć dłonie i ciało.

 

 

Peeling zawiera kawałki jałowca (igiełki) i owoce cytryńca chińskiego (nie wiem co to, ale wiem już jakie ma owoce 🙂 ). Przy nakładaniu, a następnie zmywaniu trzeba nastawić się na usyfioną wannę/ prysznic.

 

 

Po zmyciu na skórze pozostaje lekki film, który sprawia, że skóra jest miękka i fajnie nawilżona. Aż się chce samemu dotykać 😉 A to podejrzewam zasługa oleju cedrowego

 Skład jak to przy produktach Banii Agafii – naturalny. Na zdjęciu obok po powiększeniu możecie sobie przeczytać skład lub na stronie wizaż24 klik.

Ceny na różnych stronach wahają się 13- 18 zł. Kupiłam go właśnie na stronie wizaż24 za 13 zł.

 

Polecam ten produkt ze względu na działanie i skład. Ale zdecydowanie osoby z wrażliwą skórą powinny przemyśleć zakup, bo peeling jest naprawdę mocny. Musicie go spróbować! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *